Polecają:

Nowości w Lime Factory

24 lipca 2010 § 0

newlf
Dawno nie było postu, więc należy coś z tym zmienić. Poniższy artykuł przedstawi kilka nowych spraw, które w najbliższych miesiącach będą się działy na Lime Factory.

Pojawi się kilka nowych artykułów z serii „Jak skutecznie programować?”. Wcześniejsze trzy artykuły opisujące większość języków programowania obiektowego i nie tylko:
>> Jak skutecznie programować – część I: Komentuj!
>> Jak skutecznie programować – część II: Nazywaj zmienne po imieniu
>> Jak skutecznie programować – część III: Funkcje niech nie będą Ci obce

Kolejne posty skupią się na bibliotece Javascritpt – jQuery – dzięki książce jQuery Novice to Ninja (Sitepoint, 2010) oraz serii atykuł, porad oraz tutoriali, które możecie zobaczyć na Delicious.com Oczywiście pojawią się również posty, z różnych dziedzin dlatego polecam subskrypcje przez RSS.

Lime Factory pojawi się również na Facebooku i codziennie na portalu będzie umieszczać jeden 1 artykuł z blogów na całym świecie z ciekawym tutkiem, darmowymi czcionkami i wszystkim co się przydaje, każdemu programiście lub grafikowi, żeby zostać ninją w swojej dziedzinie.

Ostatnio przeglądałem różne blogi i zauważyłem, że w Lime Factory brakuje odnośników do portali społecznościowych, przez które moglibyście linkować do mojego blogu, jeżeli chcielibyście się podzielić postem, który was zainteresuje. Ikonki powinny pojawić się w przeciągu tygodnia.

Pamiętacie, żeby czasem zajrzeć do portfolio bo pojawi się dużo nowych prac:) To na razie wszystko i zabieram się dalej do pracy.

§ Napisz komentarz

Co to za artykuł?

Obecnie czytasz Nowości w Lime Factory w Lime Factory.