Polecają:

Operator DTP – pełna obsługa Twoich materiałów do druku

14 listopada 2010 § 2

serwisdtp
W tym poście pragnę zaprezentować nową usługę proponowaną przez Lime Factory. Jest to serwis pod domeną operatordtp.pl. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat nowego serwisu to zapraszam do przeczytania tego artykułu.

W listopadzie 2010 roku działalność rozpoczął nowy dział Lime Factory nazwany serwisem DTP. Jak sama nazwa wskazuje zajmuje się szeroko rozumianiem DTP, czyli Desktop Publishing, czyli przygotowaniem do druku oraz składem ulotek, plakatów, gazet, książek i wielu wielu innych. Jeżeli chcesz być pewien, że Twoje projekty będą jeszcze lepiej wyglądały niż na monitorze to napisz do nas, a na pewno Ciebie nie zawiedziemy.

Drugim głównym działem serwisu DTP jest produkcja opakowań. Nie boimy się skomplikowanych i złożonych projektów, którym innym spędzałyby sen z oczu. Zatem, gdy posiadasz produkt, ale nie wiesz jak go wyróżnić na półce w sklepie lub chciałbyś znajomemu podarować upominek w wyszukanym opakowaniu, zleć to nam. Wykonamy dla Ciebie paczki i opakowania, które będą oryginalne, zaskakujące i co najważniejsze skuteczne w pozytywnym odbiorze zawartości, którą będą skrywały:)

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania co do działalności serwisu DTP to napisz, a na pewno Twoje pytanie nie zostanie bez odpowiedzi.

§ 2 komentarzy do “Operator DTP – pełna obsługa Twoich materiałów do druku”

Co to za artykuł?

Obecnie czytasz Operator DTP – pełna obsługa Twoich materiałów do druku w Lime Factory.