Polecają:

Strona nie umarła:)

28 maja 2012 § 4

Ile czasu to już minęło od ostatniego wpisu? Grubo ponad pół roku temu pojawił się ostatni post na stronie lime factory. Strona nadal żyje i nie uma rłem :D Przez ostatni czas powiększałem swoją wiedzę w zakresie kodowania oraz projektowania UI (User Interface). Część z moich prac można zobaczyć na Dribbble. Projekty zostały opisane, że wykonał je użytkownik ThisIsUI – nie obawiajcie się to jest mój nowy międzynarodowy projekt, który w przeciągu jednego miesiąca doczeka się strony internetowej. Ale o tym wkrótce.

No nic wracam do pracy :) Już nie długo kolejne artykuły, projekty i linijki kodu…

§ 4 komentarzy do “Strona nie umarła:)”

 • intervojager pisze:

  Niecierpliwie czekam na nowe ciekawe artykuły. Jednocześnie dziękuję za wcześniejszą twórczość, którą oceniam wysoko pod kątem merytorycznym.

 • Lime Factory pisze:

  Dziękuje.

 • katarzyna pisze:

  Ja również mam nadzieję, że strona znowu zacznie żyć. Dzisiaj na nią trafiłam i nie mogę przestać czytać! Jest świetna i bardzo pomocna. Minął rok i mam nadzieję, że kiedyś jeszcze wrócą tutaj nowe posty!

 • Lime Factory pisze:

  Ostatni rok mam strasznie pracowity i nie mogę poświęcić za dużo czasu limefactory. Ale strony nie zamykam może w przyszłości jeszcze najdzie mni e żeby ją uzupełnić o nowe treści :)

 • § Napisz komentarz

Co to za artykuł?

Obecnie czytasz Strona nie umarła:) w Lime Factory.